اخبار و اطلاعات آشخانه
پایگاه اطلاع رسانی آشخانه
 
 

ردیف

نام استان

آدرس وب سایت

پست الکترونیکی

 

 

 

1

آذربایجان شرقی

www.eaz.ir

info@eaz.ir

2

آذربایجان غربی

www.met-ag.ir

Azarbaijan_gh@irimo.ir

3

اردبیل

www.ardebilmet.ir

Ardebil@irimo.ir

4

اصفهان

www.esfahanmet.ir

Esfahan@irimo.ir

5

ایلام

www.ilammet.ir

Ilam@irimo.ir

6

بوشهر

www.bushehrmet.ir

Bushehr@irimo.ir

7

تهران

www.tehranmet.ir

Tehran@irimo.ir

8

چهارمحال وبختیاری

www.chaharmahalmet.ir

Chaharmahal@irimo.ir

9

خراسان رضوی

http://www.razavimet.gov.ir

khorasan@irimo.ir

10

خراسان جنوبی www.s-khorasanmet.ir s_khorasan@irimo.ir
11 خراسان شمالی www.nkhmet.ir info@nkhmet.ir
12

خوزستان

www.khuzestanmet.ir

Khozestan@irimo.ir

13

زنجان

www.zanjanmet.ir

Zanjan@irimo.ir

14

سمنان

www.semnanmet.ir

Semnan@irimo.ir

15

سیستان وبلوچستان

www.sbmet.ir

Sistan@irimo.ir

16

فارس

www.farsmet.ir

Fars@irimo.ir

17

قزوین

www.qazvinmet.ir

Metqaz@irimo.ir

18

قم

www.qommet.ir

Qom@irimo.ir

19

كردستان

www.kurdistanmet.ir

Kordestan@irimo.ir

20

كرمان

www.weather.kr.ir

Kerman@irimo.ir

21

كرمانشاه

www.kermanshahmet.ir

Kermanshah@irimo.ir

22

كهكیلویه و بویر احمد

www.kb-weather.ir

Kohkiloyeh@irimo.ir

23

گلستان

www.golestanmet.ir

Golestan@irimo.ir

24

گیلان

www.gilmet.ir

Guilan@irimo.ir

25

لرستان

www.lorestanmet.ir

Lorestan@irimo.ir

26

مازندران

www.mazandaranmet.ir

Mazandaran@irimo.ir

27

مركزی

www.markazimet.ir

Markazi@irimo.ir

28

هرمزگان

www.hormozganmet.ir

Hormozgan@irimo.ir

29

همدان

www.hamadanmet.ir

Hamadan@irimo.ir

30

یزد

www.yazdmet.ir

Yazd@irimo.ir

 



درباره وبلاگ


سمنگان یعنی سرسبز.
کرمانج یعنی مردمی که بیش از چهار قرن خونشان را با خاک ایران آمیختند تا پاسداری کنند از خانه اجدادی.
آشخانه یا هشت چشمه یا محل آسیاب، یعنی مرکزی برای نمایش پرافتخار همدلی و اتحاد کرمانج با ترک و فارس و ترکمن و بلوچ از شیعه و سنی.
و ما ، یعنی فرزند کرمانج که این پایگاه رسانه ای را زنده نگه می داریم تا شناخته تر شوند «سمنگان» و «کرمانج» و «آشخانه».
و این بزرگترین هدف ماست:
سرسبزی. پاسداری از خانه. اتحاد
رضااسدی.آشخانه


مدیر وبلاگ : رضا اسدی
مطالب اخیر
نویسندگان
صفحات جانبی
نظرسنجی
آیا با تغییر نام آشخانه به سمنگان موافقید






جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :