تبلیغات
اخبار و اطلاعات آشخانه - تصفیه خانه آب معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی: پروژه تصفیه‌خانه آشخانه تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

اخبار و اطلاعات آشخانه

کانال مردمی آشخانه پرمخاطب ترین کانال تلگرام شهرستان مانه و سملقان آدرس: telegram.me/ashkhane

درباره من
سمنگان یعنی سرسبز.
کرمانج ، مردمی که بیش از چهار قرن خونشان را با خاک ایران آمیختند تا پاسداری کنند از خانه اجدادی.
آشخانه ، هشت چشمه ،محل آسیاب، مرکزی برای نمایش پرافتخار همدلی و اتحاد کرمانج با ترک و فارس و ترکمن و بلوچ از شیعه و سنی.
و ما ، فرزند کرمانج که این پایگاه رسانه ای را زنده نگه می داریم تا شناخته تر شوند «سمنگان» و «کرمانج» و «آشخانه».
و این بزرگترین هدف ماست:
سرسبزی. پاسداری از خانه. اتحاد

رضااسدی.آشخانه

لینک تلگرام کانال مردمی آشخانه telegram.me/ashkhane
آدرس پیج اینستاگرام آشخانه /instagram.com/ashkhaneh
نویسندگان
برگه ها
جستجو در وبلاگ
نویسنده :رضا
تاریخ: سه شنبه 5 خرداد 1394 08:27 ق.ظتصفیه خانه آب

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی:

پروژه تصفیه‌خانه آشخانه تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

خبرگزاری تسنیم: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: پروژه تصفیه‌خانه آشخانه، پیشرفت فیزیکی خوبی دارد و تا پایان سال ۹۴ به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آشخانه، محمدحسین علی‌نیا بعد از ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های ناتمام شهر آشخانه درباره مجتمع دامداری شهر آشخانه نیز اظهار داشت: متأسفانه طی چندین سال گذشته این شهر از داشتن مجتمع دامداری محروم بوده و با توجه به‌ضرورت خروج دام از شهر هنوز این مشکل شهر آشخانه حل‌نشده است.

علی نیا افزود: برای حل مشکل دامداران از چند قطعه زمین بازدید شد تا بعد از بررسی‌ها و تخصیص زمین به مجتمع نگهداری دام این مشکل نیز حل شود.

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی تصریح کرد: پروژه استخر آشخانه نیز از پروژه‌هایی است که متوقف بود و با تزریق اعتبارات استانی و شهرستانی در سال گذشته دوباره شروع شد و پیشرفت خوبی داشته است.

وی از افتتاح پروژه استخر این شهرستان در اواسط تابستان امسال خبر داد و گفت: یکی دیگر از خواسته‌های مردم آشخانه اصلاح ورودی شهر آشخانه بود که در سال گذشته با تصویب طرح اصلاح آن در شورای همتای استان سعی در حل این مشکل داشته‌ایم.

علی نیا افزود: پروژه اصلاح تقاطع پیشرفت خوبی داشته و شورا و شهرداری تقاضایی مبنی بر تخصیص اعتبار بیشتر به این پروژه را داشته‌اند که امیدواریم با تخصیص آن هرچه زودتر این پروژه به اتمام برسد.

وی به مشکل آرامستان‌های شهر آشخانه اشاره کرد و گفت: شهروندان اهل تسنن این شهر چندین سال است که از نبود آرامستان رنج می‌برند و ظرفیت آرامستان شهر آشخانه نیز تکمیل‌شده و باید با تخصیص زمین مناسب و تأمین اعتبار این مشکل را نیز رفع کرد.

علی نیا افزود: از چند زمین پیشنهادشده برای این امر بازدید شد که بعد از بررسی و انجام کار کارشناسی امید می‌رود هرچه زودتر این مشکل نیز برطرف شود.
تازه ترین مطالب
ابزارک های وبلاگ

قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :