تبلیغات
اخبار و اطلاعات آشخانه - از سوی اداره کل استاندارد؛ شرکت ابوذر در خراسان شمالی پلمپ شد

اخبار و اطلاعات آشخانه

کانال مردمی آشخانه پرمخاطب ترین کانال تلگرام شهرستان مانه و سملقان آدرس: telegram.me/ashkhane

درباره من
سمنگان یعنی سرسبز.
کرمانج ، مردمی که بیش از چهار قرن خونشان را با خاک ایران آمیختند تا پاسداری کنند از خانه اجدادی.
آشخانه ، هشت چشمه ،محل آسیاب، مرکزی برای نمایش پرافتخار همدلی و اتحاد کرمانج با ترک و فارس و ترکمن و بلوچ از شیعه و سنی.
و ما ، فرزند کرمانج که این پایگاه رسانه ای را زنده نگه می داریم تا شناخته تر شوند «سمنگان» و «کرمانج» و «آشخانه».
و این بزرگترین هدف ماست:
سرسبزی. پاسداری از خانه. اتحاد

رضااسدی.آشخانه

لینک تلگرام کانال مردمی آشخانه telegram.me/ashkhane
آدرس پیج اینستاگرام آشخانه /instagram.com/ashkhaneh
نویسندگان
برگه ها
جستجو در وبلاگ
نویسنده :رضا
تاریخ: شنبه 9 خرداد 1394 08:38 ق.ظ

شناسهٔ خبر: 2762574 -
بجنورد- خط تولید شرکت ابوذر در شهرستان مانه و سملقان خراسان شمالی برای فرآورده سنگدانه ریز و درشت مورد مصرف در بتن از سوی اداره کل استاندارد این استان پلمپ شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان شمالی از صبح پنج شنبه خط تولید شرکت ابوذر واقع در شهرستان مانه و سملقان این استان را پلمپ کرد.

این شرکت تولید کننده فرآورده سنگدانه ریز و درشت مورد مصرف در بتن بوده که در پی عدم توجه به اخطارهای متعدد استاندارد و عدم شرایط لازم برای اخذ پروانه استاندارد اجباری پلمپ شده است.

فهمیه مهمان نواز، مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان شمالی امروز در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به پلمپ خط تولید شرکت ابوذر در این استان، اظهار کرد: در پی بازدیدهای صورت گرفته از سوی کارشناسان اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان از خط تولید شرکت ابوذر، خط تولید شرکت مزبور پلمپ شد.

وی اضافه کرد: شرکت ابوذر خراسان شمالی به دلیل عدم احراز شرایط لازم برای اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و نیز عدم توجه به تذکرات و اخطارهای اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی مبنی بر بهبود شرایط تولید مطابق قوانین سازمان ملی استاندارد ایران پلمپ شد.

مهمان نواز تصریح کرد: پلمپ خط تولید این واحد صنعتی برای فرآورده سنگدانه ریز و درشت مورد مصرف در بتن، به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، در خراسان شمالی در مجموع ۴۱۰ واحد تولیدی و صنعتی با سرمایه گذاری ۱۲ هزار و ۳۹۲ میلیارد ریال فعال بوده و حدود ۱۴ هزار نفر نیز در این واحدهای تولیدی و صنعتی اشتغال دارند.تازه ترین مطالب
ابزارک های وبلاگ

قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :