تبلیغات
اخبار و اطلاعات آشخانه - سخنرانی رئیس‌جمهور در استادیوم تختی بجنورد آغاز شد.

اخبار و اطلاعات آشخانه

کانال مردمی آشخانه پرمخاطب ترین کانال تلگرام شهرستان مانه و سملقان آدرس: telegram.me/ashkhane

درباره من
سمنگان یعنی سرسبز.
کرمانج ، مردمی که بیش از چهار قرن خونشان را با خاک ایران آمیختند تا پاسداری کنند از خانه اجدادی.
آشخانه ، هشت چشمه ،محل آسیاب، مرکزی برای نمایش پرافتخار همدلی و اتحاد کرمانج با ترک و فارس و ترکمن و بلوچ از شیعه و سنی.
و ما ، فرزند کرمانج که این پایگاه رسانه ای را زنده نگه می داریم تا شناخته تر شوند «سمنگان» و «کرمانج» و «آشخانه».
و این بزرگترین هدف ماست:
سرسبزی. پاسداری از خانه. اتحاد

رضااسدی.آشخانه

لینک تلگرام کانال مردمی آشخانه telegram.me/ashkhane
آدرس پیج اینستاگرام آشخانه /instagram.com/ashkhaneh
نویسندگان
برگه ها
جستجو در وبلاگ
نویسنده :رضا
تاریخ: یکشنبه 24 خرداد 1394 11:39 ق.ظ

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان‌شمالی، رئیس‌جمهور برای انجام سفری یک روزه، امروز 24 خرداد ماه به خراسان‌شمالی سفر کرده و صبح امروز وارد بجنورد شد.

مردم استان از اقوام فارس، کرد، کرمانج، ترک، ترکمن و تات، با همدلی و همزبانی برای استقبال از رئیس‌جمهور در استادیوم  تختی بجنورد گرد هم آمدند.

در مسیر فرودگاه تا محل استادیوم تختی، مردم با دسته‌های گل و پلاکاردهای مختلف و شعارهایی در حمایت از رئیس‌جمهور به استقبال هیأت دولت آمده بودند.

رئیس‎جمهور در نوزدهمین سفر دولت تدبیر و امید در خراسان‌شمالی علاوه بر دیدار مردمی، با خانواده شهدا و ایثارگران، نخبگان، سرمایه‌گذاران، مسئولان و اصحاب رسانه نشستی جداگانه دارد.


رئیس جمهور گفت: 24 خرداد روز سرافرازی ملت ایران است.

حسن روحانی، رئیس‌جمهور امروز، 24 خرداد در جمع مردم خراسان شمالی در استادیوم تختی بجنورد، اظهار کرد: ین ملت دلداده به اسلام و ایران هستند.

وی افزود: امروز دو سال از رای ملت ایران برای تشکیل چنین دولتی می‌گذرد، امروز دو سال از آراء مردم به اعتدال و میانه‌روی می‌گذرد و دولتی که چشم‌اندازش تدبیر و امید است برنامه‌اش تدبیر و روشش همراه اعتدال خواهد بود.

 روحانی گفت: شما در دو سال گذشته، حماسه بزرگی در این سرزمین آفریدید و با حضور 72 درصدی در پای صندوق‌های رای ثابت کردید که این ملت عاشق نظام و مردم سالاری دینی است.

وی افزود: در 24 خرداد دو سال پیش ملت ایران اعلام کرد که مسیری را انتخاب می‌کنیم که  در آن همه اقوام متحد کنار یکدیگر باشندو شیعه و سنی، کرد، ترک، ترکمن، بلوچ، و عرب ، شیعه و سنی همه زیر پرچم اسلام و زیر پرچم ایران دست به دست هم دهند..

رئیس جمهور با اشاره به استقبال مردم خراسان شمالی، احساسات و محبت مردم این خطه با ترکیب مختلفی از اقوام  را ستودنی خواند و افزود: افتخار مردم سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی و بلکه همه ملت ایران این است که مشمول عنایت حضرت علی‌ابن موسی‌الرضا(ع) هستند.

روحانی گفت: در 24خرداد دو سال گذشته اعلام کردیم که به فرهنگ، افکار، سلیقه‌های یکدیگر احترام می‌گذاریم و آستانه تحمل را بالا و بالاتر می بریم، این جناح و آن جناح، این حزب و آن حزب، این لهجه و گویش و آن لهجه و گویش همه به دنبال یک هدف واحد هستند و آن پیشرفت همه جانبه ایران است.

وی افزود: ما می‌خواهیم در این کشور بر رقبایمان، بر همسایگانمان، و بر دیگر کشورهای در حال توسعه پیشی بجوییم، اگر می‌خواهیم به پیشرفت برسیم و به قله‌های ترقی دست پیدا کنیم باید متحد باشیم، همه به یکدیگر کمک کنیم تا رونق اقتصادی آغاز شود.

رئیس‌جمهور اظهار کرد: شما می‌دانید روزی که این دولت کار خود را آغاز کرد از رشد  اقتصادی خبری نبود، آمار اقتصادی نشان می‌داد که در سال 91 رشد اقتصادی کشور منفی هفت درصد بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط رکود، روز به روز از تولید کاسته می شود و اگر تولید کاسته شد دست نیاز به بیگانه دراز می شود و حتی به نان شب نیازمند خواهیم بود.

منبع : ایسناتازه ترین مطالب
ابزارک های وبلاگ

قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :