تبلیغات
اخبار و اطلاعات آشخانه - خبر...

اخبار و اطلاعات آشخانه

کانال مردمی آشخانه پرمخاطب ترین کانال تلگرام شهرستان مانه و سملقان آدرس: telegram.me/ashkhane

درباره من
سمنگان یعنی سرسبز.
کرمانج ، مردمی که بیش از چهار قرن خونشان را با خاک ایران آمیختند تا پاسداری کنند از خانه اجدادی.
آشخانه ، هشت چشمه ،محل آسیاب، مرکزی برای نمایش پرافتخار همدلی و اتحاد کرمانج با ترک و فارس و ترکمن و بلوچ از شیعه و سنی.
و ما ، فرزند کرمانج که این پایگاه رسانه ای را زنده نگه می داریم تا شناخته تر شوند «سمنگان» و «کرمانج» و «آشخانه».
و این بزرگترین هدف ماست:
سرسبزی. پاسداری از خانه. اتحاد

رضااسدی.آشخانه

لینک تلگرام کانال مردمی آشخانه telegram.me/ashkhane
آدرس پیج اینستاگرام آشخانه /instagram.com/ashkhaneh
نویسندگان
برگه ها
جستجو در وبلاگ
نویسنده :رضا
تاریخ: پنجشنبه 4 تیر 1394 07:52 ق.ظ

سپرده گذاران میزان در خراسان شمالی همچنان سرگردان

بجنورد - ایرنا - با وجود انحلال موسسه مالی، اعتباری میزان و واگذاری امور مرتبط با سپرده گذاران آن به بانک صادرات، شماری از سپرده گذاران این موسسه مالی در استان خراسان شمالی روز چهارشنبه به دلیل آنچه که بلاتکلیفی برای دریافت طلب خود خواندند، در برابر شعب این موسسه جمع شدند.

به گزارش خبرنگاران ایرنا شماری از سپرده گذاران موسسه منحل شده میزان در شهرستان های بجنورد و شیروان پیش از ظهر امروز در برابر شعب مهر و موم شده این بنگاه اقتصادی گرد آمده و خواستار رسیدگی به مشکل خود شدند.

همچنین شماری از آنان نیز در شهر آشخانه، مرکز شهرستان مانه و سملقان در برابر فرمانداری این شهرستان حضور یافته و خواهان تعیین تکلیف سپرده های خود شدند.

در حالی سپرده گذاران موسسه منحل شده میزان در برابر شعب آن و یا فرمانداری شهرستان ها برای روشن شدن وضعیت دریافت مطالبات خود حضور می یابند که تمام مسوولیت پیگیری قضایی و رسیدگی به امور مالی این موسسه به هیاتی پنج نفره در خراسان رضوی واگذار شده و هیچ نماینده ای از دو استان خراسان شمالی و جنوبی در این هیات برای حداقل اطلاع رسانی به سپرده گذاران عضویت ندارند.

پیش از این نیز استانداری خراسان شمالی در نامه ای به هیات پنج نفره خراسان رضوی خواهان عضو شدن نمایندگانی از این استان و خراسان جنوبی در هیات مزبور شده بود که تاکنون به این مکاتبات پاسخی داده نشده است.

قائم مقام دادگستری خراسان شمالی نیز هفته جاری در گفت و گو با خبرنگاران از واگذاری امور مالی موسسه مزبور، بنا به تصمیم بانک مرکزی، به بانک صادرات خبر داده و تاکید کرده بود که سپرده گذاران میزان به پول خود می رسند.

میرعلم سیدی اظهار کرد: به دلیل تمرکز سرپرستی موسسه میزان در خراسان رضوی، تمام امور مالی و قضایی مربوط به این موسسه در این استان قابل پیگیری است و این کار نیز برای جلوگیری از پراکنده کاری انجام شده است.

با وجود تماس با مسوولان اقتصادی استانداری خراسان شمالی برای دریافت نقطه نظرات آنان در این زمینه، امکان برقراری ارتباط میسر نشد.

در استان خراسان شمالی 80 هزار نفر در موسسه میزان به میزان چهار هزار و 500 میلیارد ریال سپرده گذاری کرده اند که تاکنون کمتر از 20 درصد از سپرده های این افراد بازپس داده شده و مابقی همچنان در بلاتکلیفی به سر می برن


تازه ترین مطالب
ابزارک های وبلاگ

قالب وبلاگ

  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :